Voldo keert terug naar Soulcalibur VI – Trailer

Bandai Namco kondigt vandaag de terugkeer aan van Voldo, met zijn bizarre en dodelijke vechtstijl, in Soulcalibur VI.

Geboren in Palermo, Italië, was Voldo de wrede rechterhand van Vercci, een Italiaanse wapenhandelaar en hoofd van de Burg familie. Hij gebruikt zijn dubbele Jamadhar-wapens, Manas & Ayus, om dodelijke boodschappen te sturen.

Vercci vergaarde een enorm fortuin aan wapens en schatten in zijn leven die hij bewaarde op een eiland in de Middelandse Zee, in een diepe grot die bekend staat als de Money Pit. Dit was ook de plek waar Voldo gestationeerd was voor het grootste deel van het leven van zijn meester en waar hij jaren na de dood van zijn meester bleef om de schatten te bewaken.

Al die jaren in de duistere diepten van de Money Pit zorgden ervoor dat Voldo zijn zicht verloor, maar waardoor hij ook een onwaarschijnlijk goed gehoor en verhoogde zintuigen ontwikkelde. Het was ook op die plaats dat hij zijn eigen, autodidactische, maar bizarre en onvoorspelbare vechtstijl ontwikkelde.

Voldo blijft in de Money Pit, wachtend op de dwazen die de schatten proberen te stelen.

Soulcalibur VI is verkrijgbaar op 19 oktober 2018 voor PlayStation 4, Xbox One en PC.

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password