Het team achter Beyond Good & Evil 2

Ontdek meer over de visie en het Ubisoft Montpellier team achter Beyond Good & Evil 2! Kom ook meer te weten over het Space Monkey Program, ons ontwikkelplatform voor de community.

Beyond Good & Evil 2 zet spelers in System 3, een zonnestelsel dat het middelpunt van interstellaire kolonisatie en handel in de melkweg in de 24e eeuw is.

Fans die graag mee willen helpen aan de ontwikkeling van Beyond Good & Evil 2 kunnen zich nu inschrijven voor het Space Monkey Program.

Voor meer informatie over de game en het Space Monkey Program, ga naar bgegame.com.




 

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password