Het weekend van Gamebrain – Wat speelden wij het afgelopen weekend? [Deel 138]

Er is alweer een weekend voorbij, dat betekend dat het  tijd is voor onze redactie om even te vertellen wat wij allemaal dit weekend hebben uitgespookt op gaming vlak.

Jimmy:

Dit weekend heb ik niet zo veel verschillende games gespeeld.  Dit komt mede dankzij Ni No Kuni II en de review code van Masters of Anima.  Ondertussen ben ik alweer een stukje verder in Ni No Kuni II. Zo heb ik het geval van de dobbelstenen opgelost, en Longfang verslagen. Natuurlijk dient er ook nog een koninkrijk te worden opgebouwd, waardoor ik nu aan de quests bezig ben om dit te beginnen opbouwen. Ondertussen is mijn kasteel en een kleine stad reeds opgebouwd. En dit terwijl ik ondertussen ook nog op pad ga voor enkele side quests af te werken. het leven van een koning kan druk zijn!

Online speelden we dit weekend voornamelijk Sea of Thieves en PUBG. In Sea of Thieves zijn we deze keer voornamelijk op kippenjacht geweest, waar we best wel een aardig zakcentje voor gekregen hebben. Ook hebben we een Kraken tegen het lijf euh… gevaren met alle gevolgen van dien… In PUBG tenslotte hebben we weer enkele keren de top 10 weten te behalen, maar verder niet echt iets spectaculairs meegemaakt, buiten dan een leuke granaat kill.

Niels:

Dit weekend heb ik nog eens wat tijd kunnen vrijmaken om wat te gamen, en enkele games weer vanonder het stof te halen om eindelijk de laatste eindjes van af te werken. Zo heb ik wel nog een paar uurtjes Ni No Kuni II kunnen spelen, maar helaas niet zoveel als ik zou willen. De skirmishes waren voor mij alvast geen echte toegevoegde waarde, hopelijk is het uitbouwen van mijn kingdom wel interessanter. Maar dat zal voor een volgende sessie zijn. Want ik had uiteraard nog een review te schrijven, voor een indie game die 11 april gaat uitkomen voor de Nintendo Switch. Deep Ones is een vrij toffe retro platformer die zijn inspiratie gehaald heeft bij de werken van H.P. Lovecraft en voor de grafische stijl gekeken heeft naar de ZX Spectrum (een console die voornamelijk in de UK erg populair was).

Daarnaast heb ik eindelijk ook eens door kunnen spelen op Rayman Legends: Definitive Edition voor de Nintendo Switch. Ik probeer meestal om in games die ik erg tof vind voor de 100% te gaan, en ben nu aardig opgeschoten voor deze game. Zo heb ik ondertussen 755 van de 826 Teensies (kleine blauwe wezentjes) gered, en op elk level momenteel alle collectibles binnengehaald. Maar daar stopte het gamen nog niet voor mij. Ik heb er ook eindelijk werk van gemaakt om Cuphead op de Xbox One uit te spelen. Weeral iets wat ik veel te lang heb uitgesteld, maar het verliep mij nu toch enorm vlot. Zo speelde ik vanaf het tweede eiland tot aan het einde op een avondje. De bazen zijn op zich niet al te moeilijk, zolang je de patronen snel genoeg weet op te merken, en je reactievermogen vrij goed is. Het volgende wat op de agenda staat, is eindelijk de nieuwe Kirby eens spelen, want deze game ligt ook al weken naar mij te lonken.

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password