Gamebrain @ Nintendo Post E3 2018: Killer Queen Black

Killer Queen Black is een ogenschijnlijk onopvallende 2D platformgame die bij nader inzicht ontpopt tot een geniaal bedachte multiplayer game. Het is gebaseerd op de grote arcade Esports succestitel Killer Queen, en werkt soortgelijk.

In teams van 4, bestaande uit een Queen en 3 minions, strijd je tegen je tegenstander voor de overwinning. Dit kan op 3 manieren. Militaire overwinning wordt behaald door de Queen van je tegenstander 3 maal te vermoorden. Economische overwinning haal je dan weer door 12 besjes te verzamelen. De derde manier om te winnen is wat vreemder. Onderaan de map staat een grote slak. Als je deze beklimt schuift hij rustig richting jouw basis en alles wat hij tegenkomt onderweg wordt opgegeten. Krijg je de slak in de basis van jouw team hebben jullie ook gewonnen.

De Queen kan aanvallen en vliegen, de minions kunnen alleen bewegen, springen en besjes dragen. Je kunt dit oplossen door ze van een upgrade te voorzien in de vorm van een van 5 wapens of een schild. Dit limiteert natuurlijk je mogelijkheden en je zal tactisch moeten nadenken over de opstelling en de rollen van je teamgenoten. Om nog maar te zwijgen over het reactievermogen op het plan van de tegenstander. Het spel is lokaal met minimum 2 switches te spelen of online om de uitdaging aan te gaan tegen de rest van de wereld en tot het beste team, Team Black uitgeroepen te worden.

Beschikbaar begin 2019

Jo: Ik wist niet wat hiervan te verwachten aangezien het er heel simpel uitzag maar was echt verrast door de diepgang. Ik ben benieuwd wat het spel qua levensduur te bieden heeft.

Marleen: Aangezien ik de gameplay bij de Nintendo Treehouse Live stream vond tegenvallen verwachtte ik eigenlijk heel weinig van Killer Queen Black. Na zelf wat potjes te hebben gespeeld kan ik niets anders zeggen dan dat ik aangenaam verrast ben! De potjes zijn vlot en het is makkelijk om te leren. Killer Queen Black heeft zeker potentie, maar net als Jo wacht ik nog op verdere details betreft de verdere inhoud van de game.

 

Vorige: Captain Toad: Treasure Tracker Overzicht Volgende: Dragon Ball FighterZ
Snapback is Rhythm game zot, dol op RPGs en fighting games en verslindt games met een goed verhaal. Met een uitgesproken mening gaat hij zijn reviews te lijf zodat jullie weten waar jullie aan beginnen.

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password