For Honor krijgt nieuwe Held

For Honor Year 4 Season 4 introduceert een nieuwe Held binnen de Ridder-factie: de Gryphon. Gryphon, de nieuwe krijger, is vanaf 10 december verkrijgbaar als onderdeel van een speciale bundel met daarin de nieuwe Held, een exclusief Ornament, een Elite Outfit, drie kratten en zeven dagen Champion Status. Daarnaast ontgrendelen spelers Gryphon vanaf 24 december voor 15.000 Staal.

 

Gryphon, voorheen bekend als Holden Cross, is een voormalige krijger van de Orde van de Handhavers en vocht zij aan zij met Apollyon in de Blackstone Legion. Na haar dood wordt hij echter verworpen en start hij zijn eigen gilde waarmee hij op wereldreis vertrekt om zo nieuwe vriendschappen te smeden en nieuwe vechttechnieken te leren. Gryphon vertrouwt op zijn Bardiche, een stevig stokwapen, om het verzet naar de overwinning te leiden tegen de Orde van Horkos.

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password