Fall Guys: Ultimate Knockout uitgesteld op Xbox en Nintendo Switch

Fall Guys: Ultimate Knockout zal zijn oorspronkelijke zomerlancering niet halen op Nintendo Switch en Xbox. Mediatonic kondigde het uitstel vandaag aan, en helaas is een nieuwe releasedatum nog niet bevestigd.

Mediatonic had hierover het volgende te vertellen:

“Met zo veel nieuwe mogelijkheden nu in onze handen, hebben we ons gerealiseerd dat onze eerder aangekondigde Zomer 2021 Switch en Xbox release schema helaas gewoon te vroeg is voor ons om alle smakelijke nieuwe functies waar we aan werken op te nemen.

Hoewel we zo snel mogelijk op deze platforms willen lanceren, geloven we dat de Switch- en Xbox-releases echt de moeite waard zullen zijn om op te wachten en we zijn super dankbaar voor jullie geduld. Dit uitstel geeft ons team wat tijd om functies zoals crossplay toe te voegen, dus wanneer we nieuwe platforms toevoegen, zullen spelers met hun maten kunnen stuntelen, ongeacht het platform van hun keuze.”

 

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password