Onlangs hebben we onze Closed Beta-test voor Diablo Immortal gehouden, die een hoop nieuwe content heeft toegevoegd, waaronder de toevoeging van de Necromancer, PvP- en PvE-updates, Set Items, controllerondersteuning en nog veel meer. Nu de officiële lancering nadert, hebben we een aantal geweldige veranderingen aan het spel toegevoegd op basis van feedback van spelers, die we graag met iedereen wilden delen. Onze eerste blog over deze leerervaringen is nu live en kun je hier bekijken!
Testen is een hoeksteen van het ontwikkelingsproces en met zo’n hoge betrokkenheid van onze Beta, hebben we grote verbeteringen aangebracht in een verscheidenheid van gameplay functies en systemen. In deze blog gaan Game Director, Wyatt Cheng en Senior System Designer, Kris Zierhut in detail in op enkele van de meest impactvolle veranderingen die we zullen doorvoeren voor de lancering.
De onderwerpen waar ze in duiken zijn:
- Verbeteringen in sociaal en groepsspel
- Verbeteringen aan Raid
- Feedback over Battlepass & In-Game Aankopen
- Controller-ondersteuning Updates
- Warband Verbeteringen
- Set Items Verbeteringen
- Cycle of Strife revisie
- Wereld Paragon Verbeteringen
Dit zijn maar een paar van de veranderingen die eraan komen en we kunnen niet wachten om er binnenkort meer te delen. We zijn van plan om regelmatig updates over het spel te blijven geven terwijl we later dit jaar officieel van start gaan en de hel opnieuw op de wereld loslaten!