Nieuwe Pokémon Trading Card Game-uitbreiding Scarlet & Violet met populaire Pokémon Lechonk nu verkrijgbaar

De nieuwste uitbreiding voor de succesvolle Pokémon Trading Card Game – genaamd Scarlet & Violet en geïnspireerd op de videospellen Pokémon Scarlet en Pokémon Violet – is vanaf vandaag wereldwijd bij deelnemende winkels verkrijgbaar in booster packs, Elite Trainer Boxes en speciale collecties.
Pokémon TCG: Scarlet & Violet bevat een vernieuwde versie van Pokémon ex, een spelmechanisme met Pokémon met een hoog HP en krachtige aanvallen en Ability’s, en introduceert Tera Pokémon ex in de Pokémon TCG. In de uitbreiding zitten de volgende opvallende kaarten:

  • 12 Double Rare Pokémon ex, waaronder 2 Tera Pokémon ex van Arcanine en Gyarados
  • 12 Ultra Rare Pokémon ex en 8 Ultra Rare Supporter-kaarten
  • 24 Illustration Rare Pokémon
  • 10 Special Illustration Rare Pokémon en Supporter-kaarten
  • 6 geëtste Hyper Rare Gold-kaarten, waaronder Pokémon ex, Trainer- en Energy-kaarten

Jimmy "Verjim" is een gedreven gamer, met Tekken als zijn all-time favoriet. Aangevoerd door alle beschikbare soorten koffie, speelt hij elke game op zijn pad en zorgt ervoor dat zijn lezers precies weten waar games in uitblinken of net mis lopen. Overdag is hij actief bezig met fotografie, maar wanneer de schaduw valt, zal de pen van deze oprichter en hoofdredacteur genadeloos inkt doen vloeien

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com