BioShock-achtige Close to the Sun gelanceerd

Vorige week  is het BioShock-achtige Close to the Sun gelanceerd via de Epic Games Store en daar hoort natuurlijk een launch trailer bij. Later verschijnt de game ook nog voor PS4 en Xbox One.

Close to the Sun biedt een alternatieve geschiedenis waarin de uitvindingen van Nikola Tesla een grote impact hebben gehad op de wereld. De game speelt zich af op een schip dat ontworpen is door Tesla. Je kruipt in de huid van Rose, een journaliste die aan boord gaat, op zoek naar haar zus. Al snel blijkt er iets op het schip niet helemaal pluis te zijn.




Mandasperger is een eigenwijze levensgenieter die maar al te graag zijn mening laat weergalmen over het wereldwijde web. Gamen is een passie, net zoals schrijven. Een goed boek kan er ook altijd in, maar nogmaals, laat er passie zijn!

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Lost Password